שיעורי גיטרה

במקביל להיותי נגן פעיל על במות, בהופעות חיות במיטב הפסטיבלים בארץ ובחו"ל, אני גם מלמד גיטרה ומחנך מוסיקלי, מזה 25 שנה.
במהלך השנים פגשתי מורים ונגנים מדהימים, צברתי ניסיון רב בכל מה שקשור להוראת גיטרה, ופיתחתי שיטה ייחודית וממוקדת, שתוצאותיה- התקדמות מהירה מאד בנגינה, במקביל להיכרות מעמיקה עם הכלי ועם היסודות התיאורטיים.
השיעורים מתאימים למתחילים ולמתקדמים,מגיל 9 עד 90, ומתקיימים בקרית אונו, (ניתן לקיים שיעורים גם דרך סקייפ) באווירה ידידותית וסבלנית, תוך שימת דגש על טעמו המוסיקלי של התלמיד, והקפדה על תמיכה טלפונית ואינטרנטית גם מחוץ לזמן השיעור. 
שיעורי הגיטרה יהיו תואמים בדיוק לקצב הלמידה שלכם, ומספר השיעורים בחודש יקבע על ידיכם.
 ליצירת קשר-0523442770    [email protected]

 

יסודות בסיסיים למתחילים 

יחד איתי תוכלו ללמוד גיטרה מהבסיס, ללא כל ידע קודם-אקורדים בסיסיים, טאבים, תווים, ושיטות ליווי שונות לשירים ישראלים ולועזיים, ע"פ העדפותיכם.

                                                                            

עיבוד שירים לגיטרה 

נלמד כיצד לנגן שיר כיצירת סולו. מנגינה, בס, ואקורדים בו זמנית!   

לחצו לצפייה בסרטוני וידאו שלי, בהם אני מנגן עיבודים לשירים ישראלים- (כספי,רכטר,חנוך,ארצי,שמר,רייכל…)

זהו עולם מרתק ומופלא, המכיל בתוכו את כל מה שנגן צריך כדי להתפתח ולצמוח. הרמוניות מיוחדות, טכניקת יד ימין, הכרת הגיטרה, והכרת התיאוריה המוסיקלית. כאן, איננו מלווים רק באקורדים, ואיננו זקוקים לשירה. הכל נמצא בתוך העיבוד.

לאט, עם התמדה וסבלנות, תוכלו לקפוץ מעמדת המלווה, לעמדת נגן סולו!  עם רפרטואר של עיבודים מרגשים, תוכלו להופיע מול משפחה וחברים….. ומי יודע…..אפילו על במות מכובדות.     לחצו על "תיבת המתנה", למעלה, בתפריט הימני ,כדי להוריד בחינם את הספר האלקטרוני-"הולך לעיבוד"  בו אני מסביר כיצד לעבד שיר לגיטרה סולו.

 

                                     

גיטרה ברזילאית 

המוסיקה הברזילאית היא כמו סם בעורקיי. המקצבים, השפה, העומק ההרמוני, והפריטות המיוחדות  ביד ימין. כל אלה ריגשו, וממשיכים לרגש אותי לאורך שנים ארוכות.

לחצו לצפייה בסרטוני וידאו שלי, בהם אני מנגן יצירות ועיבודים לגיטרה ברזילאית.

את סוד הקסם הברזילאי גיליתי מגיל צעיר דרך שכנים ברזילאים, ולימים, הגשמתי את חלומי, ונסעתי מספר פעמים ללמוד בברזיל אצל טובי הגיטריסטים. בשנת 2010 הגשמתי חלום, והופעתי על אדמת ברזיל יחד עם ההרכב בו אני מבטא את נשמתי הברזילאית- "שלישיית טוקאן".

בשיעורים,נלמד סגנונות שונים כגון: בוסה נובה, סמבה, שורו, מקצבי יד ימין ואקורדים מיוחדים, כיצד ללוות שירים, ועוד…  

יצירות קלאסיות 

נתוודע לעולם הקלאסי המיוחד, דרך נגינת יצירות פופולאריות מהרפטואר העצום ,נשפר את הטכניקה, ונכיר את הגיטרה לעומק.